1. liga mládeže začala
Herní pauza byla znát. Na úvod čtyři jasné prohry.
3. 10. 2021
Dvě úvodní kola jsme odehráli v Městské knihovně v Lounech, třetí a čtvrté pak v Chodově. Už teď je jasné, že nás čeká boj o záchranu.
2.10.2021 - Louny
Desko Liberec B | ŠK Louny | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Blažek Matěj Z | 1837 | 0 | - | 1 | 1631 | Peroutka Šimon H Z |
Papoušek Michal Z | 1771 | 1 | - | 0 | 1142 | Krupka Aleš M Z |
Brůna Matouš Z | 1705 | 1 | - | 0 | 1184 | Vykoupil Lukáš Z |
Blažek Tomáš | 1629 | 1 | - | 0 | 1187 | Vítek Filip M Z |
Bělaška Václav M Z | 1418 | 1 | - | 0 | 1103 | Ekrt Mojmír M Z |
Ausperger Vít M | 1198 | 1 | - | 0 | 0 | Černá Marie |
5 | - | 1 |
ŠK Louny | TJ Slovan Varnsdorf z. s. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Peroutka Šimon H Z | 1631 | 0 | - | 1 | 1700 | Hrazdira Matyáš Josef Z |
Krupka Aleš M Z | 1142 | 1 | - | 0 | 1523 | Křelina Jan Z |
Vykoupil Lukáš Z | 1184 | 0 | - | 1 | 1274 | David Adam M Z |
Vítek Filip M Z | 1187 | 0 | - | 1 | 1235 | Hejný Matěj Z |
Ekrt Mojmír M Z | 1103 | 0 | - | 1 | 1043 | Sikora Jakub M Z |
Černá Marie | 0 | 0 | - | 1 | 1076 | Grausgruberová Sofie D |
1 | - | 5 |
3.10.2021 Chodov
ŠK Louny | ŠK Spartak Chodov | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Peroutka Šimon H Z | 1631 | ½ | - | ½ | 1492 | Dvorný Tomáš Z |
Krupka Aleš M Z | 1142 | ½ | - | ½ | 1289 | Vojíř Václav Z |
Vykoupil Lukáš Z | 1184 | 0 | - | 1 | 1357 | Červenka Jakub Z |
Partyková Nikola D Z | 0 | 0 | - | 1 | 1273 | Zrůst Lukáš M Z |
Vítek Filip M Z | 1187 | 0 | - | 1 | 1287 | Kůsová Nikola D M Z |
Černá Marie | 0 | 0 | - | 1 | 1016 | Zrůst Aleš M Z |
1 | - | 5 |
ŠK Louny | ŠK Karlovy Vary | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Peroutka Šimon H Z | 1631 | ½ | - | ½ | 1432 | Mikoláš Petr M Z |
Krupka Aleš M Z | 1142 | 1 | - | 0 | 1345 | Kodet Jaromír Z |
Vykoupil Lukáš Z | 1184 | ½ | - | ½ | 1074 | Dvorný Matěj H Z |
Partyková Nikola D Z | 0 | 0 | - | 1 | 1182 | Stehlík Martin Z |
Vítek Filip M Z | 1187 | 0 | - | 1 | 1161 | Pastierik Šimon Z |
Černá Marie | 0 | 0 | - | 1 | 1223 | Kodetová Adriana D M Z |
2 | - | 4 |
Tabulka po 4. kole
P | Družstvo | HS | Z | + | = | - | B | Sk | V |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokol Buštěhrad B | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 19.0 | 17 | |
2 | ŠK Teplice | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 18.5 | 16 | |
3 | Sokol Buštěhrad A | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 15.0 | 13 | |
4 | Karlovarský šachklub Tietz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 14.0 | 11 | |
5 | Siesta Labs Unichess B | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 13.0 | 12 | |
6 | Desko Liberec B | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 15.5 | 13 | |
7 | TJ Slovan Varnsdorf z. s. | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 12.5 | 10 | |
8 | ŠK Česká Lípa | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 11.0 | 9 | |
9 | ŠK Spartak Chodov | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 9.0 | 8 | |
10 | ŠK Karlovy Vary | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8.0 | 5 | |
11 | ŠK Louny | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5.0 | 3 | |
12 | ŠK Spartak DDM Ústí n.L. B | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3.5 | 2 | |
P | Družstvo | HS | Z | + | = | - | B | Sk | V |